Nezávazná konzultace

Dodáváme řešení
přizpůsobené vašim potřebám

eShopy a Vario

Pro napojení internetových obchodů využíváme konektor na bázi webových služeb Vario SOAP. Tento způsob komunikace umožňuje vývojářům internetových obchodů jednodušší proces propojení s informačním systémem Altus Vario. Protože jde o hotové řešení, které je obecně použitelné, odpadají zákazníkovi náklady na zakázkový vývoj komunikačního můstku na straně informačního systému.

Vario SOAPuniverzální použití a je tedy vhodný jak pro eshopy vyvíjené na zakázku, tak pro unifikované webové aplikace od renomovaných firem. Všechny funkce a formáty jsou podrobně dokumentovány a součástí procesu napojování nového eshopu na Altus Vario je samozřejmě také technická podpora od našeho vývojového oddělení.

Běžně se z Varia na eshop přenáší katalog, ceníky a adresář. Zpět přichází zakázky a registrace nových zákazníků. Výsledkem je, že v rámci informačního systému jsou uloženy všechny zásadní informace, které eshop zobrazuje a pracuje s nimi. Tím odpadá duplicitní evidence a vše je dokonale zautomatizované.

Pro zajištění kompletní agendy internetového prodeje nabízíme také doplňková řešení jako je Expedice pro komunikaci s dopravci, dále různé importy dodavatelských ceníků nebo třeba aplikace pro práci s čtečkami čárových kódů.

Napojení Vario na Shoptet

Shoptet je rychle rostoucí platforma pro internetové obchodování, kterou v současné době používá přes 20 000 e-shopů v České republice i na Slovensku. U zákazníků boduje zejména díky jednoduchému a intuitivnímu ovládání.

Pokud svá data spravujete ve Variu, jistě oceníte možnost stahovat nové objednávky od zákazníků do Varia, kde je pak můžete vyřídit. Více konkrétních informací naleznete v popisu řešení.

Pokud vás zajímají bližší informace nebo seznam firem, se kterými jsme v minulosti úspěšně spolupracovali, neváhejte nás kontaktovat. Konzultace je samozřejmě nezávazná a bezplatná.

Dokonalý e-shop

Dlouholeté zkušenosti, které jsme získali při péči o naše zákazníky z řad velkých i malých e-shopů, jsme zúročili ve vytvoření uceleného souboru doplňků. Říkáme mu Dokonalý e-shop a zákazníkům pomáhá zvýšit míru automatizace vyřizování zakázek z internetových obchodů. Více informací najdete v popisu řešení. Určitě se nám neváhejte ozvat, pokud potřebujete zkonzultovat vaše konkrétní požadavky.

Konzultace ZDARMA

ZAUJALY VÁS NAŠE SLUŽBY? NAPIŠTE NÁM.