Nezávazná konzultace

Dodáváme řešení
přizpůsobené vašim potřebám

Ekonomický software

Komplexní řešení pro středně velké a malé společnosti

 • ERP software Altus Vario

  Společnost Trigis - informační systémy dodává komplexní řešení pro středně velké a malé společnosti založené na informačním systému Altus Vario. Jsme certifikovaným partnerem výrobce systému, pražské společnosti Altus software. Našim cílem je poskytovat kvalitní služby spojené zejména s implementací podnikového software Altus Vario a jeho následnou údržbou.

 • Proč pořídit informační systém kategorie ERP?

  ERP systém (Enterprise resource planning system) je softwarový nástroj, který je určen pro zvýšení efektivity podnikových procesů. Zjednodušeně řečeno je to nástroj, který vaší firmě umožní zvládat narůstající počet zakázek, zlepší informovanost jednotlivých oddělení a managementu zajistí ucelený přehled v kompletní firemní agendě v reálném čase, nutných pro správné rozhodování.

 • Proč Altus Vario?

  Altus Vario je komplexní ekonomický software (chcete-li all-in-one ERP systém). Moduly systému Altus Vario obsáhnou všechny firemní agendy (obchodní, ekonomické a personální). Altus Vario Vám může nabídnout zázemí stabilního výrobce a dlouholetou tradici. Důkazem je široká základna uživatelů z různých oborů činností. Velkou výhodou systému Altus Vario je jeho variabilita a otevřenost dalším úpravám. Implementátorům se tak do ruky dostává mocný nástroj, který umožňuje při nasazení systému pružně reagovat na potřeby zákazníků.

 • Proč Altus Vario od společnosti Trigis - informační systémy?

  Naše společnost disponuje zkušeným implementačním týmem, který má dlouholetou praxi se zaváděním informačního systému Altus Vario. Nabízíme komplexní služby, které s implementací software Altus Vario souvisí, včetně návrhu a vývoje zakázkových řešení.

 

Konzultace ZDARMA

ZAUJALY VÁS NAŠE SLUŽBY? NAPIŠTE NÁM.