Nezávazná konzultace

Dodáváme řešení
přizpůsobené vašim potřebám

Blog

PURAVIA.cz používá Vario a napojení na Shoptet Premium

Společnost Sidonia Medica, s.r.o. která provozuje e-shop Puravia.cz zaměřený na čisté doplňky stravy si vybrala Vario jako hlavní informační systém.

Více
Vario a napojení na externí sklady

Využívání outsourcingu pro vedení skladů je nyní trendem, který využívají nejenom e-shopy, ale i velkoobchody. Pokud by tato možnost zaujala i vás, můžeme nabídnou několik hotových řešení.

Více
Dokonalý e-shop

Řešení pro automatizaci procesů zpracování e-shopových objednávek ve Variu.

Více
Napojení na Shoptet

Uzavřeli jsme partnerskou smlouvu se Shoptetem a vytvořili jsme můstek pro jejich nové API rozhraní. Díky tomu můžete nyní ve Variu zpracovávat zakázky z tohoto e-shopu.

Více
JOB LEADER CZECH zpracovává mzdy softwarem Vario

Hlavním požadavkem zákazníka bylo zpracování mezd velkého počtu pracovníků. Dalším důležitým faktorem při rozhodování byly široké možnosti u zadávání srážek zaměstnanců a také zjednodušení komunikace s úřady státní správy.

Více
Automatické generování a odesílání dokladů v PDF

Zasílání faktur bude konečně bez starostí! Vaše doklady z Varia vygeneruje a pošle naše nová aplikace.

Více
Spojili jsme síly

Začátkem roku 2019 jsme se domluvili na spolupráci s pražskou firmou InFuture, s.r.o. a sloučili jsme se do jednoho týmu. Našim společným cílem je poskytování kvalitních služeb s vysokou profesionální úrovní při implementaci a správě systému Vario.

Více
Platby kartou a jejich snadné párování v bance

Pokud nechcete nadále párovat a rozklíčovávat jednotlivé platby kartou ručně, máme pro vás řešení.

Více
ProfiPOS hlídá čas hráčům Adventure Golfu

Evidovat čas jednotlivých hráčů, mít možnost zvolit správný tarif hry a ještě zároveň markovat občerstvení jednotlivých hráčů, to vše zvládá pokladní systém ProfiPOS v Adventure Golfu společnosti FOMEI Hradec Králové.

Více

ZAUJALY VÁS NAŠE SLUŽBY? NAPIŠTE NÁM.