Nezávazná konzultace

Dodáváme řešení
přizpůsobené vašim potřebám

Inovativní e-shop s dětskými výrobky zoopy.cz používá Altus Vario

Během minulého roku nás oslovila společnost ZOOPY CO. SE, která se v České republice zabývá internetovým prodejem výrobků spojených s péčí o děti

Kromě nové implementace informačního systému Altus Vario jsme byli postaveni před úkol propojit IS s řešením internetového obchodu Shopsys firmy Netdevelo. Druhou, neméně náročnou výzvou, byl požadavek zákazníka zautomatizovat výměnu dat mezi e-shopem a provozovatelem outsourcovaného skladu – firmou Comgate. Díky tomuto kroku zákazníkovi odpadly starosti s provozem skladovacích prostor, řešením dopravy zboží a zaměstnáváním pracovníků obsluhujících sklad. Veškerou komunikaci e-shopu s externím skladem lze navíc provádět prostřednictvím informačního systému Altus Vario. Celý systém spolupráce je bezobslužný a plně automatizovaný.

Díky dlouhodobé prověřené a vstřícné spolupráci s programátory společnosti Shopsys proběhlo napojení informačního systému na řešení internetového obchodu i na externí sklad velmi rychle a bez větších komplikací.

Líbilo by se vám obdobné řešení pro řízení vašeho internetového obchodu? Kontaktujte nás! Rádi vám poskytneme bezplatnou a nezávaznou konzultaci.

Konzultace ZDARMA

 

Zpět na výpis novinek

ZAUJALY VÁS NAŠE SLUŽBY? NAPIŠTE NÁM.